Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Włamał się do domu kobiety i groził, że obetnie jej uszy

Do 15 lat więzienia grozi mężczyźnie podejrzanemu o włamanie do mieszkania i grożenie mieszkance gminy Puławy..
Włamał się do domu kobiety i groził, że obetnie jej uszy

Do zdarzenia doszło w październiku tamtego roku. Zagroził mieszkance, że obetnie jej uszy. Okradł ją  z pieniędzy, biżuterii i zegarków.

- Mężczyzna tuż po zdarzeniu typowany był przez kryminalnych jako sprawca tego czynu. Ustalenia policjantów teraz potwierdzone zostały wynikami badań osmologicznych sprawcy, które pozostawił na miejscu przestępstwa. Mężczyzna został już tymczasowo aresztowany - informuje Marcin Koper z puławskiej policji.

W piątek 45-latek został zatrzymany przez kryminalnych w Lublinie. Jest dobrze znany policji. Siedział w więzieniu za podobne przestępstwa. Sąd aresztował go na 3 miesiące. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama