Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kobieta zaginęła. Na bagnach odnalazł ją pies tropiący

W poniedziałek około godz. 18 dyżurny chełmskiej policji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu osoby. 33-letnia kobieta niezdolna do samodzielnej egzystencji, samowolnie opuściła miejsce zamieszkania.
Kobieta zaginęła. Na bagnach odnalazł ją pies tropiący
(fot. Policja)

W akcję poszukiwawczą zostali zaangażowani chełmscy policjanci oraz funkcjonariusze Straży Granicznej. Na miejsce przybyli również strażacy z miejscowych OSP, rodzina oraz sąsiedzi zaginionej.

Do akcji włączyli się również członkowie Stowarzyszenia STORAT z Rzeszowa wraz z psami oraz paralotniarz z KSP Krasnystaw. Kilka minut po godzinie 5 pies Ozi wraz ze swoim przewodnikiem odnalazł kobietę na bagnie w kompleksie leśnym.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama