21-latek wpadł w Chełmie. Policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Później przeszukali jego dom. Trafili tam na więcej nielegalnego towaru. Podzielone na porcje narkotyki schowane były w opakowaniach po odżywkach. Kryminalni zabezpieczyli ponad 30 gramów metamfetaminy i 17 gramów marihuany, wagę elektroniczną i pieniądze. W związku z tą sprawa zatrzymany został również starszy brat 21-latka.
Reklama
Dwaj mieszkańcy Chełma wpadli z narkotykami
Dwaj młodzi mieszkańcy Chełma odpowiedzą za posiadanie sporych ilości narkotyków. Kryminalni znaleźli u nich metamfetaminę i marihuanę. Zatrzymanym mężczyznom grozi do 3 lat więzienia.
- jsz
- 06.06.2016 20:25

Data dodania:
06.06.2016 20:25
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze