Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lublin: Drzewo spadło na jadący samochód. Ranny 25-letni kierowca (zdjęcia, wideo)

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło przed godz. 17 na ul. Nałęczowskiej w Lublinie.
Lublin: Drzewo spadło na jadący samochód. Ranny 25-letni kierowca (zdjęcia, wideo)
(fot. Łukasz Minkiewicz)

Na jadącego od strony Lublina volkswagena transportera spadło drzewo znajdujące się z prawej strony drogi. Drzewo wybiło szybę i zmiażdżyło przód auta. Poszkodowany został 25-letni kierowca, mieszkaniec Sieprawic.

– Zanim dojechaliśmy na miejsce pracownikom pogotowia udało się wydobyć rannego mężczyznę z samochodu – relacjonuje kpt Andrzej Szacoń, rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Lublinie. – Przytomny z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Ulica Nałęczowska była całkowicie zablokowana. Tworzyły się duże korki z obu stron. W tej chwili jest już przejezdna.

– Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną zawalenia się drzewa był silny wiatr – dodaje Szacoń.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama