Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ogrodnik wpadł podczas pielęgnacji roślinek. Próbował uciekać

Policjanci z komisariatu w Żmudzi zatrzymali w czwartek 27-letniego mieszkańca gminy Wojsławice.
Ogrodnik wpadł podczas pielęgnacji roślinek. Próbował uciekać
(fot. Policja)

Mężczyzna uprawiał konopie indyjskie na polu za budynkami gospodarczymi swego miejsca zamieszkania. Wpadł na gorącym uczynku podczas pielęgnacji. Na widok policjantów podjął jeszcze próbę ucieczki. Po chwili został jednak złapany.

Policjanci zabezpieczyli 30 sadzonek. 27-latek tłumaczył, że uprawia je dla własnych potrzeb.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama