Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kierowca BMW zasłabł i wjechał w betonowy słup

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godz. 8 w Kraśniku na ul. Oboźnej
Kierowca BMW zasłabł i wjechał w betonowy słup
Wypadek w Kraśniku

28–letni kierowca BMW stracił panowanie nad samochodem, zjechał na chodnik, a następnie uderzył w  drzewo i słup oświetleniowy. Betonowy słup przewrócił się na posesję.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca mógł stracić przytomność w trakcie jazdy. Został przewieziony na badania do szpitala. Skutki zdarzenia usuwało Pogotowie Energetyczne - informuje Janusz Majewski z policji w Kraśniku. 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama