Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Al. Tysiąclecia: Samochód wjechał w barierki

Do kolizji doszło rano na al. Tysiąclecia w Lublinie.
Al. Tysiąclecia: Samochód wjechał w barierki
Fot. Maciej Kaczanowski

Około godz. 8:30 na wysokości młyna Krauzego, kierowca citroena c3 stracił panowanie na zakręcie i uderzył w barierki.

Na szczęście nic mu się nie stało. Nie ma utrudnień w ruchu. Od rana w Lublinie pada deszcz. Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność. Na drogach jest bardzo ślisko. 

 


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama