Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek na ul. Zorza. Pijany kierowca wjechał w drzewo

Do groźnego wypadku doszło w czwartek po godz. 7 na ul. Zorza w Lublinie.
Wypadek na ul. Zorza. Pijany kierowca wjechał w drzewo

Kierujący samochodem saab 64-latek jechał w kierunku ul. Głuskiej. Nie zapanował nad pojazdem, najpierw zjechał w lewo, potem w prawo, a następnie uderzył w drzewo.

– Kierowca został przewieziony do szpitala. Po przebadaniu okazało się, że ma 1,5 promila alkoholu w organizmie – informuje podkom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

>>>

Masz zdjęcia lub informacje? Wyślij na alarm24@dziennikwschodni.pl


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama