Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Huta: Samochód potrącił 8-latka. Dziecko w szpitalu

8-latek wbiegł na jezdnię i został potrącony przez samochód. Dziecko z obrażeniami zostało przewiezione do szpitala.
Huta: Samochód potrącił 8-latka. Dziecko w szpitalu
Do wypadku doszło w środę około godziny 8.00 w miejscowości Huta gm. Wojsławice. Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący audi 28-latek potrącił 8-letniego chłopca, który wbiegł na jezdnię spoza stojącego na przystanku autobusu.
 
Dziecko z obrażeniami ciała zostało przewiezione do szpitala. Kierujący samochodem osobowym był trzeźwy. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama