Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek dwóch motocyklistów w Lublinie. "Zatrzymał się przed przejściem. Drugi w niego wjechał"

Do wypadku z udziałem dwóch motocyklistów doszło po godz. 12 na al. Unii Lubelskiej w Lublinie koło stacji paliw.
Wypadek dwóch motocyklistów w Lublinie. "Zatrzymał się przed przejściem. Drugi w niego wjechał"
Wypadek na al. Unii Lubelskiej. Fot. Agnieszka Antoń-Jucha

- Według wstępnych ustaleń jeden z motocyklistów zatrzymał się przed przejściem, by przepuścić pieszych, wtedy uderzył w niego drugi motocykl - mówi asp. Anna Kamola z lubelskiej policji. 

Motocykliści doznali obrażeń ciała, w tym złamań. Trafili do szpitala. Ich życie nie jest zagrożone. 

Pas w stronę Tarasów Zamkowych jest wyłączony z ruchu.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama