Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm: Złodzieje złotych pierścionków

Chełmscy kryminalni zatrzymali dwoje mieszkańców miasta w wieku 30 i 42 lat. Osoby te okazały się sprawcami kradzieży złotych pierścionków.
Chełm: Złodzieje złotych pierścionków

W jednym przypadku pierścionek zniknął z domu po wizycie znajomej. Natomiast w drugim został skradziony ze stolika w ogródku piwnym. Jeden z pokrzywdzonych kupił go u jubilera, a następnie spożywał alkohol w towarzystwie jakiegoś mężczyzny. Ozdobna torebka z zakupionym pierścionkiem stała na stoliku. W pewnej chwili nieznajomy wykorzystał fakt jego nieuwagi, skradł biżuterię i oddalił się w nieznanym kierunku.

Pokrzywdzeni oszacowali wartość strat na łączną kwotę ponad 1600 zł. Złodzieje usłyszeli już zarzuty kradzieży.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama