Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Górnik Łęczna wygrał sparing z GKS Tychy

Piłkarze z Łęcznej pokonali w czwartek w swoim pierwszym meczu kontrolnym GKS Tychy 2:0. Zawody zostały rozegrane w Uniejowie, gdzie drużyna Franciszka Smuda przebywa na zgrupowaniu.
Górnik Łęczna wygrał sparing z GKS Tychy
FOT.gornik.leczna.pl

Wynik w 23 minucie otworzył Piotr Grzelczak. Mr. Wolej dobrze zachował się w polu karnym po podaniu Dariusza Jareckiego. Wynik tuż po godzinie gry ustalił Vojo Ubiparip. Trener zielono-czarnych nie miał do dyspozycji żadnego nowego zawodnika.

Spotkanie, chociaż sparingowe miało dodatkowy smaczek. Rywali prowadzi w końcu były opiekun Górnika Jurij Szatałow. A w ataku GKS Tychy wystąpił były napastnik łęcznian Jakub Świerczok.

Kolejny sparing Grzegorz Piesio i jego koledzy rozegrają w sobotę. Wówczas zmierzą się w Siedlcach z tamtejszą Pogonią. Początek zawodów zaplanowano na godz. 16.

Górnik Łęczna – GKS Tychy 2:0 (1:0)

Bramki: Grzelczak (23), Ubiparip (63).

Górnik (I połowa): Wojciech Małecki – Grzegorz Piesio, Radosław Pruchnik, Łukasz Bogusławski, Dariusz Jarecki, Dragomir Vukobratović, Łukasz Tymiński, Adam Dźwigała, Przemysław Pitry, Nika Dzalamidze, Piotr Grzelczak.

Górnik (II połowa): Sergiusz Prusak – Paweł Sasin, Aleksander Komor, Maciej Szmatiuk, Leandro, Grzegorz Bonin, Szymon Drewniak, Krzysztof Danielewicz, Javier Hernandez, Bartosz Śpiączka, Vojo Ubiparip.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama