Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rozbił się na drzewie, zostawił list pożegnalny

Śmiertelny wypadek w Sadurkach: kierowca celowo wjechał w drzewo? W jego samochodzie znaleziono list pożegnalny
Rozbił się na drzewie, zostawił list pożegnalny

Mężczyzna, który zginął we wczorajszym wypadku w Sadurkach, najprawdopodobniej popełnił samobójstwo. Policjanci znaleźli w jego samochodzie list pożegnalny.

Do tragedii doszło w niedzielę wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 827. 45-latek kierujący volkswagenem zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo.

– Podczas oględzin samochodu znaleźliśmy list, z którego treści wynikało, że mężczyzna popełnił samobójstwo. Sprawdzamy jeszcze, czy na drodze nie było śladów hamowania – mówi podkomisarz Andrzej Fijołek z Zespołu Komunikacji Społecznej KWP w Lublinie.

 
 
 

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama