Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lubelskie na Majówkę. Wybraliście najlepsze zdjęcie

Konie, woda i drzewa w oddali. Czytelnicy portalu dziennikwschodni. pl wybrali zdjęcie najciekawszego miejsca na majówkę w województwie lubelskim. „Stawy ECHO i Zwierzynieckie Koniki Polskie.
Lubelskie na Majówkę. Wybraliście najlepsze zdjęcie

Autor: Tomasz Bosiacki

Najpiękniejsze miejsce w regionie” – taki podpis widzimy pod zdjęciem autorstwa Tomasza Bosiackiego. To właśnie ta fotografia najbardziej spodobała się czytelnikom naszego portalu.

Na zdjęciu widzimy konie przebiegające przez stawy Echo, znajdujące się na terenie Roztoczańskiego Parku Narodowego. Na fotografię oddano niemal 40 proc. wszystkich głosów.

W sumie na konkurs „Lubelskie na majówkę” przesłano 44 prace. Uczestnicy konkursu fotografowali m.in. zamek w Janowcu, Bazylikę św. Antoniego w Radecznicy czy Szumy na Tanwi.

Drugie miejsce w konkursie zajął Michał Małaczek, który nad jeziorem Uściwierz (Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie) sfotografował przepiękny zachód słońca. „Myśląc o weekendzie majowym na Lubelszczyznie, trzeba koniecznie odwiedzić malownicze Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie” – czytamy pod zdjęciem.

Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest cyfrowa ramka na zdjęcia.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama