Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ul. Orla: Samochód potrącił pieszą. Trafiła do szpitala

Na ul. Orlej w rejonie przejścia dla pieszych samochód potrącił kobietę.
Ul. Orla: Samochód potrącił pieszą. Trafiła do szpitala

Informację o zdarzeniu policjanci dostali ok. godz. 17.33.

Na miejsce przyjechała karetka. Potrącona kobieta była przytomna. Została odwieziona do szpitala przy ul. Jaczewskiego.

Na miejscu występują niewielkie utrudnienia. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama