Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zderzenie dwóch aut na rondzie koło Zamku. Jedno wjechało na czerwonym?

Dwa samochody zderzyły się na rondzie przy Zamku w Lublinie.
Zderzenie dwóch aut na rondzie koło Zamku. Jedno wjechało na czerwonym?

Do zdarzenia doszło po godzinie 13, mazda zderzyła się z kią. Jeden z kierujących prawdopodobnie wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.

Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Dla kierowców jadących w kierunku ulicy Lwowskiej występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama