Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zderzenie aut, cztery osoby ranne. Obwodnica zablokowana

Cztery osoby trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch aut na obwodnicy Lublina.
Zderzenie aut, cztery osoby ranne. Obwodnica zablokowana

Do wypadku doszło po godzinie 15 w rejonie węzła Sławin.

– Ford zderzył się z citroenem. Cztery osoby trafiły do szpitala – mówi podkomisarz Andrzej Fijołek z lubelskiej policji.

Obwodnica Lublina w kierunku Chełma jest nieprzejezdna. Policjanci kierują ruch przez miasto.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama