Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pijany kierowca skosił samochodem latarnię w Lublinie. Miał 2 promile

Do zdarzenia doszło około godziny 2 w nocy z soboty na niedzielę na ul. Poligonowej w Lublinie w okolicach skrzyżowania z Willową.
Pijany kierowca skosił samochodem latarnię w Lublinie. Miał 2 promile

– Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 54-latka, który kierując mitsubishi doprowadził do kolizji drogowej uderzając w latarnię miejską – relacjonuje asp. Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Uderzenie było tak silne, że latarnia upadła w poprzek jezdni i całkowice zablokowała ruch ulicą Poligonową.

– Mężczyzna został przebadany, miał ponad 2 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy – dodaje Anna Kamola.

Kierowcy nic się nie stało.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama