Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

24-latka nie zauważyła pieszych? Groźny wypadek na przejściu

Groźny wypadek w Tomaszowie Lubelskim. 24-latka potrąciła dwoje pieszych na przejściu.
24-latka nie zauważyła pieszych? Groźny wypadek na przejściu

Autor: Policja

Do zdarzenia doszło około godz. 6.30 na ul. Lwowskiej.

35-latka i 43-latek przechodzili przez przejście, gdy potrąciło ich auto kierowane przez 24-latkę.

Piesza trafiła do szpitala, mężczyźnie nic się nie stało. Kierująca była trzeźwa. Tłumaczyła, że nie zauważyła pieszych.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama