Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nie udzielił pierwszeństwa. Groźna kolizja we Włodawie

Groźnie wyglądająca kolizja na drodze krajowej nr 82 we Włodawie. Nikt nie odniósł jednak poważnych obrażeń.
Nie udzielił pierwszeństwa. Groźna kolizja we Włodawie

Autor: Policja

Do zdarzenia doszło około godziny 10 na skrzyżowaniu ul. Lubelskiej z al. Piłsudskiego.

59-letni kierowca volkswagena nie udzielił pierwszeństwa przejazdu fordowi. Po zderzeniu do szpitala trafił kierowca forda oraz jego pasażer. Nie doznali jednak groźnych obrażeń i zostali wypisani do domu.

Policjanci zatrzymali 59-latkowi prawo jazdy.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama