Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kurier zostawił włączonego mercedesa. Po chwili auta już nie było

Kara ośmiu lat więzienia grozi 18-latkowi, który zabrał kurierowi samochód. Przejażdżkę zakończył w rowie.
Kurier zostawił włączonego mercedesa. Po chwili auta już nie było

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem w Kulczynie (pow. włodawski).

Kurier jednej z firm chciał zanieść paczkę do wskazanego domu. Zostawił dostawczego mercedesa przed posesją, ale nie wyłączył silnika.

Po chwili auta już nie było. Okazało się, że zabrał je 18-latek. Przejażdżkę zakończył jednak w rowie i uciekł.

Wkrótce chłopak został zatrzymany. Tłumaczył, że zabrał auto, bo chciał zaimponować swoim kolegom. Grozi mu kara do 8 lat więzienia.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama