Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nie zatrzymała się na "stopie". Wjechała w drzewo

31-letnia kobieta trafiła do szpitalu po wypadku w Glinnym Stoku (pow. parczewski). Fiat uderzył tam w drzewo.
Nie zatrzymała się na "stopie". Wjechała w drzewo

Autor: Policja

Do zdarzenia doszło w piątek. 31-latka jechała drogą wojewódzką nr 814 od strony Radzynia Podlaskiego. Przed skrzyżowaniem z drogą nr 815 nie zatrzymała się na znaku "stop".

Fiat bravo kierowany przez kobietę przeciął na skrzyżowanie i uderzył w drzewo. 31-latka trafiła do szpitala. Była trzeźwa.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama