Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Najechał autem na pień drzewa. Kawałek trafił w 19-latka

Niecodzienny wypadek w miejscowości Bakus-Wanda (pow. chełmski). Samochód najechał tam na pień drzewa, który trafił w 19-latka.
Najechał autem na pień drzewa. Kawałek trafił w 19-latka

Autor: Policja

Do zdarzenia doszło w sobotę w miejscu, gdzie była prowadzona wycinka drzew.

28-latek kierujący audi najechał na leżący na jezdni pień, który uderzył w 19-latka. Chłopak trafił do szpitala. Okazało się, że pracował przy wycince. Był trzeźwy, podobnie jak kierowca audi.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama