Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

23-latek wpadł pod BMW. Był kompletnie pijany

Groźny wypadek w Biłgoraju. Samochód potrącił pijanego 23-latka.
23-latek wpadł pod BMW. Był kompletnie pijany

Autor: Policja

Do zdarzenia doszło w sobotę późnym wieczorem na ul. Kościuszki, poza przejściem dla pieszych.

26-latek jechał BMW, gdy w pewnym momencie pod koła pojazdu wtargnął 23-letni mężczyzna. Pieszy był pijany - okazało się, że miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Trafił do szpitala.

Kierowca BMW był trzeźwy.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama