Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STUDNIÓWKA 2026 - zobacz galerię zdjęć!
Reklama

Pędził nad jezioro. Na łeb, na szyję

O 93 kilometry na godzinę przekroczył dopuszczalną prędkość mieszkaniec Stalowej Woli gnając przez Lubelszczyznę. Spieszył się do rodziny odpoczywającej nad jeziorem Białym.
Pędził nad jezioro. Na łeb, na szyję
Jezioro Białe

Autor: archiwum

W piątek policjanci patrolujący krajową 82 zatrzymali 38-latka ze Stalowej Woli.

– Mężczyzna kierując samochodem osobowym opel zafira poza obszarem zabudowanym poruszał się z prędkością 183 km/h – informuje nadkom. Bożena Szymańska, z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie. – Tym samym przekroczył dopuszczalną prędkość o 93 km/h.

Mężczyżna tłumaczył, że zbyt mocno naciskał na gaz, bo spieszył się do swojej rodziny wypoczywającej nad Jeziorem Białym w Okunince i chciał jak najszybciej do nich dojechać. Policjantów to nie wzruszyło. Ukarali go grzywną w wysokości 500 złotych i nałożyli 10 punktów karnych.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama