Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Miał 1,5 promila, jechał rowerem. Potrącił go samochód

Jechał po pijanemu nieoświetlonym rowerem. Potrącił go samochód.
Miał 1,5 promila, jechał rowerem. Potrącił go samochód

Do zdarzenia doszło w Zabrodziu. 22-letni mieszkaniec gm. Urszulin oślepiony przez inny pojazd nie zauważył jadącego drogą 21-letniego rowerzysty.

Rowerzysta jechał nieoświetlonym rowerem, nie miał żadnych odblasków – miał za to ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. 21-latek trafił do włodawskiego szpitala – doznał jedynie powierzchownych obrażeń. Rowerzysta odpowie za popełnione wykroczenia.

Sprawę będzie rozpoznawał Sąd Rejonowy we Włodawie.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama