Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pawłów: Zderzenie dwóch samochodów, jeden doszczętnie spłonął

Całkowicie spaleniu uległ samochód marki audi po czołowym zderzeniu z oplem.
Pawłów: Zderzenie dwóch samochodów, jeden doszczętnie spłonął

Do zdarzenia doszło w środę przed północą w miejscowości Pawłów w gminie Rejowiec Fabryczny.

36-latek z Lublina kierujący oplem zafirą zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Audi, którym kierował 35-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego.

W wyniku tego zdarzenia samochód audi zapalił się i spłonął całkowicie na jezdni. Do gaszenia pożaru skierowane zostały zastępy straży pożarnej. Na szczęście obaj kierowcy nie odnieśli obrażeń w tym zdarzeniu. Byli trzeźwi.

Mężczyzna kierujący oplem ukarany został mandatem karnym za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama