Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Wojewódzki Urząd Pracy

Równiej do S12. Ruszył remont drogi w Końskowoli [zdjęcia, wideo]

Nowy asfalt na drodze do węzła drogowego na S12 nie będzie kończył się tuż za Końskowolą. Rozpoczęła się przebudowa następnego odcinka o długości 1,4 km. Jej koszt to niecałe 2 mln złotych.
Równiej do S12. Ruszył remont drogi w Końskowoli [zdjęcia, wideo]
Na drodze pomiędzy Końskowolą, a nowym węzłem "Końskowola" na ekspresowej drodze krajowej S12, przez najbliższy miesiąc możemy spodziewać się utrudnień

Autor: Radosław Szczęch

Kolejny odcinek drogi powiatowej łączącej Końskowolę z węzłem "Końskowola" na S12 oraz miejscowością Sielce, doczekał się przebudowy. Chodzi o fragment o długości blisko 1,4 km - od ostatnich zabudowań wioski (miejsca, gdzie zakończył się ostratni remont) do nowej drogi dojazdowej w stronę południowego ronda.

Dzięki tej inwestycji, poprawiona zostanie zniszczona już nawierzchnia m.in. w okolicy zakładów mięsnych. Poprawę komfortu odczują zarówno kierowcy z gminy, którzy korzystają z "eski", pasażerowie MZK, jak i mieszkańcy położonych za węzłem Sielc. Wykonawcą prac została firma PBI Infrastruktura z Kraśnika, która w przetargu pokonała lubelski IGORD oraz PRD Zwoleń.

Oprócz nowej warstwy asfaltu, kraśnicka firma wykona także utwardzone pobocza. W projekcie znalazły się także zatoki przystankowe. Powiatowy Zarząd Dróg w Puławach za to zadanie zapłaci ok. 1,95 mln złotych. Z powodu trwających prac, podczaas przejazdu ww. odcinkiem należy spodziewać się tymczasowych utrudnień. Prace potrwają do końca listopada.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama