Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tragedia na torach. 14-latek potrącony przez pociąg. Zmarł na miejscu

Tragiczny wypadek na stacji kolejowej w Chełmie. 14-latek zginął pod pociągiem.
Tragedia na torach. 14-latek potrącony przez pociąg. Zmarł na miejscu
Wypadek na torach w Chełmie

Autor: Czytelnik

Informację o zdarzeniu policjanci dostali o godz. 5.40.

Do zdarzenia doszło między tzw. przejazdem kowelskim a dworcem Chełm Główny. Według wstępnych ustaleń chłopiec znajdował się na torowisku i został potrącony przez lokomotywę jadącą w stronę Dorohuska. 14-latek z Chełma poniósł śmierć na miejscu.

Mundurowi przesłuchują świadków i ustalają okoliczności zdarzenia. Nie można jeszcze określić czy było to samobójstwo czy nieszczęśliwy wypadek. Prokurator zarządził sekcję zwłok.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama