Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Po przekroczeniu granicy w Hrebennem należy spodziewać się utrudnień w ruchu

Po przekroczeniu granicy polsko-ukraińskiej w Hrebennem kierowcy powinni spodziewać się utrudnień. Po stronie naszych wschodnich sąsiadów drogę blokują protestujący
Po przekroczeniu granicy w Hrebennem należy spodziewać się utrudnień w ruchu

Autor: Nadbużański Oddział Straży Granicznej

Osoby, które przekroczyły granicę, mogą mieć problemy z pokonaniem trasy na odcinku 30 kilometrów od terminala. O godzinie 9 rozpoczął się tam protest.

- Z informacji uzyskanych od strony ukraińskiej wiemy, że protestują górnicy. Nie ma to wpływu na samą odprawę na granicy, ale potem kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami – informuje por. SG Dariusz Sienicki z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Straż Graniczna radzi, żeby przekraczać granicę w Zosinie oraz w Dołhobyczowie.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama