Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Awaria ciepłownicza, utrudnienia na al. Partyzantów w Puławach

Uwaga na prace prowadzone obecnie na al. Partyzantów w Puławach. W okolicy PIWET-u wykop ma już ponad metr głębokości. Ciężki sprzęt zablokował dwa pasy ruchu.
Awaria ciepłownicza, utrudnienia na al. Partyzantów w Puławach

Z informacji otrzymanej na miejscu wynika, że trwa usuwanie awarii sieci ciepłowniczej, ale pracownicy Okręgowego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej po więcej szczegółów odsyłają do biura. Niestety, przed godz. 16 dodzwonić moglibyśmy się jedynie pod numer Pogotowia Cieplnego, którego pracownicy o awarii nie mieli żadnych wieści.

Niewiele na temat tego, co właściwie się stało wiedzieli także pracownicy puławskiego ratusza, którzy przyznali, że żaden komunikat od miejskiej spółki OPEC do nich nie wpłynął. Potwierdzili jedynie, że według ich wiedzy, awaria nie jest poważna, tzn. - dostawy ciepła do mieszkańców Puław nie są obecnie zagrożone. Niestety nie wiemy również, jak długo potrwają rozpoczęte prace, a także, co za tym idzie - utrudnienia w ruchu.

Biorąc pod uwagę zakres robót, kierowcy poruszający się al. Partyzantów w tym tygodniu będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Zablokowanie dwóch pasów ruchu przy instytucie weterynarii w połączeniu z utrudnieniami na położonym w pobliżu wiadukcie kolejowym (ruch ograniczony z uwagi na stojace rusztowania) we wtorek, po godz. 15 doprowadziło do korkowania się samej alei, a także prowadzącej do niej Al. 1000-lecia.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama