Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wybił dziurę w ścianie, żeby dostać się do sklepu. Chodziło mu o zdrapki

Blisko półtora tysiąca zdrapek i papierosy padło łupem 39-latka, który włamał się do sklepu w Rejowcu Fabrycznym.
Wybił dziurę w ścianie, żeby dostać się do sklepu. Chodziło mu o zdrapki

Złodziej, aby dostać się do środka, wybił dziurę w ścianie. Wartość strat oszacowano na łączną kwotę ponad 8 tys. złotych.

Policjanci z komisariatu w Rejowcu jeszcze tego samego dnia ustalili i zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 39-letni okoliczny mieszkaniec. Funkcjonariusze odzyskali cześć skradzionego mienia. Mężczyzna zdołał spieniężyć część skradzionych kuponów loteryjnych, które okazały się wygrane.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama