Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Spektakle "To ja, Telimena" i "Wieszcz, Wicia, wieszcz" w DDK Węglin

27 czerwca o godz. 19 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin zobaczymy premierowo pokazy spektakli "To ja, Telimena" i "Wieszcz, Wicia, wieszcz" na podstawie klasyków polskiej literatury klasycznej.
Spektakle "To ja, Telimena" i "Wieszcz, Wicia, wieszcz" w DDK Węglin

Autor: materiały promocyjne

"To ja, Telimena" to sztuka na podstawie "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza, w wykonaniu Anny Gołębiowskiej, Krystyny Sobczyńskiej i Teresy Strobel-Kamińskiej.

"Wieszcz, Wicia, wieszcz" to z kolei monodram na podstawie tekstów Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida i Juliusza Słowackiego w wykonaniu Witalii Sosnowskiej.

Wstęp tylko z zaproszeniami.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama