Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Stand-up Michała Lei w Kaziku

Klub Studencki Kazik (ul. Nadbystrzycka 40a) zaprasza na stand-up Michała Lei "Bezbek", który odbędzie się 18 sierpnia o godz. 19.
Stand-up Michała Lei w Kaziku

Autor: materiały promocyjne

Michał Leja - stand-uper, improwizator i gospodarz programu "Michał Leja Show", który szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego.

W Lublinie komik zaprezentuje program "Bezbek" dla widzów od 18. roku życia. Bilety: 30/40 zł do nabycia m.in. za pośrednictwem platform blietyna.pl i standupbilety.pl.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama