Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Piknik Pracowników i Absolwentów UMCS w Ogrodzie Botanicznym [zdjęcia]

Tłumy pracowników oraz absolwentów UMCS wraz z rodzinami wzięło udział w sobotnim pikniku w Ogrodzie Botanicznym.
Piknik Pracowników i Absolwentów UMCS w Ogrodzie Botanicznym [zdjęcia]

W programie były gry i zabawy dla dzieci oraz występy artystyczne dla wszystkich uczestników. Gwiazdą była Urszula, która wystąpiła wraz z orkiestrą Tomasza Momota.

Podczas wydarzenia posadzono też drzewo 75-lecia UMCS oraz otwarto wystawę fotograficzną "Twarze UMCS". Impreza była otwarta dla wszystkich pracowników oraz absolwentów uniwersytetu. Wystarczyło wcześniej zgłosić swój udział.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama