Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lublin: Nastolatkowie okradli i pobili młodszego kolegę. Chodziło o e-papierosa

15-latek umówił się z nieznajomym, aby sprzedać urządzenie. Kiedy pojawił się w wyznaczonym miejscu, czekało na niego pięciu mężczyzn
Lublin: Nastolatkowie okradli i pobili młodszego kolegę. Chodziło o e-papierosa

Do zdarzenia doszło w sobotę na ulicy Fabrycznej. Nastolatek podczas spotkania dał obejrzeć e-papieros nieznajomym. Ci zaczęli go sobie przekazywać, aż w pewnym momencie jeden z nich zaczął uciekać z urządzeniem. Kiedy 15-latek zwrócił im uwagę, został powalony na ziemię i kopany po ciele.

Na miejsce została wezwana policja. Mundurowi zaczęli sprawdzać okoliczne ulice. W jednej z nich ukrywał się mężczyzna, który zainiciował spotkanie. Jak się okazało był nim 16-letni mieszkaniec Lublina. Nastolatek został zatrzymany. Dziś usłyszał już zarzuty.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama