Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STUDNIÓWKA 2026 - zobacz galerię zdjęć!
Reklama Obserwuj Dziennik Wschodni na Facebooku!

Koncert zespołu Nagrobki w DDK Węglin

Dzielnicowy Dom Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) zaprasza na koncert duetu Nagrobki w ramach cyklu "Peryferia". Wydarzenie będzie miało miejsce 19 października o godz. 19.
Koncert zespołu Nagrobki w DDK Węglin

Autor: materiały prasowe

Nagrobki to duet tworzony przez gitarzystę i wokalistę Macieja Salamona oraz perkusistę i wokalistę Adama Witkowskiego. Artyści określają swoją muzykę mianem nekropolo, co jest wyraźną aluzją do formy i treści tekstów piosenek, traktujących głównie o śmierci i przemijaniu.

- Muzyka  Nagrobków to autorska mieszanka gitarowego noizu, zimnej fali, big beatu oraz wczesnego black metalu – dodają organizatorzy koncertu.

Nagrobki zagrały do tej pory około 120 koncertów w kraju i za granicą (m.in. Opener, OFF, Unsound, Springbreak, Tauron Nowa Muzyka). Zespół wystawia również swoje dzieła w galeriach sztuki. Do tej pory prezentował je na pokazach.

Bilety na koncert kosztują 15 zł. Wejściówki do nabycia od 1.10.2019 w godzinach otwarcia Kasy DDK „Węglin” lub w dniu koncertu na godzinę przed wydarzeniem.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama