Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dwa rowery do odbioru przez właścicieli. Znalezione podczas przeszukania w Lublinie

Policjanci poszukują właścicieli rowerów górskich. Sprzęt został zabezpieczony podczas jednego z przeszukań na terenie Lublina.
Dwa rowery do odbioru przez właścicieli. Znalezione podczas przeszukania w Lublinie

Autor: Policja

We wrześniu policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie podczas jednego z przeszukań zabezpieczyli dwa rowery górskie oraz elementy rozmontowanych jednośladów. Z ustaleń policjantów wynika, iż mogą one pochodzić z przestępstwa.

Jeżeli ktoś utracił rower i nie zgłosił tego faktu policji proszony jest o kontakt z Wydziałem dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie przy ulicy Północnej 3 lub pod nr tel. 695-881-247.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama