Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ferie w mieście. Warsztaty muzyczne w Filharmonii Lubelskiej

Wczoraj dzieci i młodzież uczestniczyli w warsztatach muzycznych w Filharmonii Lubelskiej im. Henryka Wieniawskiego.
Ferie w mieście. Warsztaty muzyczne w Filharmonii Lubelskiej

Autor: Maciej Kaczanowski

Warsztaty są propozycją dla tych, którzy w czasie ferii chcą nie tylko słuchać muzyki, ale także ją wykonywać. Dzieci poznają brzmienia różnych instrumentów, tworzą własny akompaniament do znanych utworów oraz próbują grać na własnym ciele. Były również zajęcia ze śpiewu, rytmiki, także rymowanki, wyliczanki i zabawne wierszyki.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama