Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Śmierć 18-latka na komisariacie w Poznaniu. "Zaczął tracić przytomność podczas sporządzania dokumentacji"

Poznań. Młody mężczyzna zmarł na komisariacie w Poznaniu. Trafił tam, bo policjantów wezwała jego matka.
Śmierć 18-latka na komisariacie w Poznaniu. "Zaczął tracić przytomność podczas sporządzania dokumentacji"

Kobieta skarżyła się, że 18-latek jest agresywny. Z wstępnych ustaleń biegłych nie wynika, by do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Możliwe, że chłopak był pod wpływem narkotyków


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama