Kobieta skarżyła się, że 18-latek jest agresywny. Z wstępnych ustaleń biegłych nie wynika, by do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Możliwe, że chłopak był pod wpływem narkotyków
Śmierć 18-latka na komisariacie w Poznaniu. "Zaczął tracić przytomność podczas sporządzania dokumentacji"
Poznań. Młody mężczyzna zmarł na komisariacie w Poznaniu. Trafił tam, bo policjantów wezwała jego matka.
- x - news/TVN
- 20.02.2020 17:45

Data dodania:
20.02.2020 17:45
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze