Dziewczyny spędzały ferie w północnych Włoszech i Szwajcarii. Zakażenie koronawirusem podejrzewano u nich po wykluczeniu już grypy i anginy. Sanepid podjął decyzję, że ponad 200 uczniów w internacie w Policach, w którym mieszkają 17-latki, zostanie poddanych kwarantannie. Jej okres zakończy się 8 marca, czyli po 14 dniach, podczas których należy obserwować stan zdrowia osób powracających z rejonów wysokiego ryzyka.
Reklama
Testy wykluczyły obecność koronawirusa u nastolatek z Polic
Warszawa. Testy wykluczyły obecność koronawirusa u obu uczennic polickiego zespołu szkół – poinformował minister zdrowia Łukasz Szumowski.
- x-news/TVN24
- 04.03.2020 15:14

Autor: x-news/TVN24
Data dodania:
04.03.2020 15:14
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze