Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kolejnych 40 osób odebrało pozytywne testy na obecność koronawirusa

Kolejnych 40 osób zakażonych koronawirusem - informuje Ministerstwo Zdrowia. Najwięcej z nich to mieszkańcy województwa łódzkiego.
Kolejnych 40 osób odebrało pozytywne testy na obecność koronawirusa

Autor: zdjęcie ilustracyjne

 Na liście znajduje się 19 osób z województwa łódzkiego, siedmiu z województwa śląskiego, po pięciu z województwa podkarpackiego i dolnośląskiego, trzy osoby z województwa pomorskiego i jeden mieszkaniec Małopolski.

 

W całej Polsce liczba zakażonych wzrosła do 432.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama