Weekend z Andersenie
W sobotę i niedzielę (1-2.06) o godz. 16 Teatr. H.Ch. Andersena (ul. Dominikańska 1) zaprasza na „Czerwonego Kapturka”, a w niedzielę w samo południe na spotkanie z „Misiem Tymoteuszem i Psiuńciem”.
- 29.05.2013 11:53

„Czerwony Kapturek” w reż. Jerzego Jana Połońskiego z klasyką ma niewiele wspólnego. Dynamiczna akcja, szereg rzucających ciętymi ripostami bohaterów. Piosenka goni piosenkę, a poszczególne songi okraszone są efektowną choreografią. Ogromnego czaru przedstawieniu dodaje scenografia – nieco mroczna, odrobinę przypominająca stylistykę filmów Tima Burtona. Spektakle (dla dzieci od lat 6) 1 i 2 czerwca o godz. 16 (dolna sala).
A jeśli ktoś chciałby osobiście spotkać Czerwonego Kapturka, a po spektaklu zostać oprowadzony po scenicznym lesie niech zapyta w kasie o „Spotkanie z bohaterem”. Kosztuje to 5 zł.
Misiek Tymoteusz ma w Lublinie już sporą grupę swoich wiernych widzów. Jeszcze więcej fanów zyskał sobie wielki biały pies – Psiuńcio. Kolejna okazja na spotkanie z sympatycznym zwierzakiem w niedzielę, 2 czerwca, o godz. 12 (górna sala).
Bilety na spektakle kosztują 20 zł. Tel. 81-532 32 25. AM
Reklama













Komentarze