Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Krwawa zbrodnia na weselu. Świadkowa zabiła świadka, a weselnicy zacierali ślady

24-latka zabiła swojego partnera. Oboje byli drużbami na weselu. W nocy ślady zbrodni zacierali inni weselnicy.
Krwawa zbrodnia na weselu. Świadkowa zabiła świadka, a weselnicy zacierali ślady

Autor: sxc.hu

O makabrycznych wydarzeniach w Markach koło Warszawy pisze m.in. „Super Express”. W piątek odbywało się tam wesele. Impreza została zorganizowana w jednym z prywatnych domów.

Świadkami na ślubie byli 24-letnia Karolina i jej 48-letni partner Piotr. Jak piszą dziennikarze, kobieta od początku była w złym nastroju. Ponoć „stroiła fochy”.  Uczestnicy wesela opowiadają, że kobieta na weselu co chwila zgłaszała z czymś problem, miała pretensje.

W końcu – pijaną już kobietę – wyproszono z uroczystości.

- Zniknęła na jakiś czas. Ale wróciła po swojego ukochanego. Niestety, nie z zamiarem pogodzenia się. W nocy z soboty na niedzielę już po poprawinach weszła po cichu do pokoju, wyciągnęła nóż i zadała mu cios prosto w serce – opisuje SE.

Na miejsce została wezwana policja, która zatrzymała kobietę.

Ale ta sprawa na tym się nie kończy. Okazuje się, że prokuratura wystąpiła też o aresztowanie trzech innych osób. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że trzy inne osoby zacierały ślady morderstwa.

Sąd nie przystał na areszt, ale śledczy mają prawo odwołać się od tej decyzji.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama