Reklama
Al. Witosa: Auto uderzyło w latarnię
Na al. Witosa doszło do wypadku. Honda uderzyła w słup. Informację strażacy dostali przed godz. 6. 35-latek jadący hondą uderzył w słup latarni niedaleko marketu Obi. Na miejsce przyjechali strażacy. Mężczyzna nie mógł się wydostać z auta, miał zakleszczone nogi. Pomogli ratownicy. Poszkodowany trafił do szpitala. Ucierpiała również 19-latka, która kierowała volkswagenem golfem. Jej auto uderzyło w hondę. Kobieta również trafiła do szpitala.
- 14.02.2014 08:30
Powiązane galerie zdjęć:
Reklama
Komentarze