Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Stan wyjątkowy w części województwa lubelskiego? Jest taki wniosek

Rząd ma się dziś zająć wnioskiem MSWiA, który zakłada wprowadzenie stanu wyjątkowego w części województwa podlaskiego i lubelskiego.
Stan wyjątkowy w części województwa lubelskiego? Jest taki wniosek

Autor: Fundacja Ocalenie

Takie informacje podaje Polska Agencja Prasowa. Rząd może zdecydować o stanie wyjątkowym w związku z wydarzeniami na polsko-białoruskiej granicy. Dokument MSWiA – jak podaje PAP – dotyczy części województwa podlaskiego i lubelskiego.

Na granicy koczują cudzoziemcy. Nie są wpuszczani ani do Polski ani na Białoruś. Po naszej stronie pilnuje ich wojsko, policja i Straż Graniczna.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama