Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lublin: Pożar w wieżowcu przy Niepodległości [zdjęcia]

Cztery zastępy straży walczyły z pożarem, który wybuchł w jednym z mieszkań w wieżowcu przy Niepodległości 11
Lublin: Pożar w wieżowcu przy Niepodległości [zdjęcia]

Autor: Maciej Kaczanowski

– Zgłoszenie o pożarze dostaliśmy o godz. 16.15 – informuje kpt. Andrzej Szacoń, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. – Spaliło się łóżko i szafka, było duże zadymienie. Ogień jest już ugaszony, obecnie jeszcze przewietrzamy pomieszczenia.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama