Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lublin. 15-latka potrącona na pasach. Jest poważnie ranna

Do wypadku doszło w piątek rano. Kierowca został zatrzymany przez policję.
Lublin. 15-latka potrącona na pasach. Jest poważnie ranna

Autor: policja

Wszystko wydarzyło się około godziny 7 rano. ­ –  Jak wstępnie ustalili policjanci z lubelskiej drogówki, kierujący pojazdem jadąc aleją Piłsudskiego od centrum w kierunku Placu Bychawskiego  zatrzymał się na prawym pasie, żeby udzielić pierwszeństwa nastolatce, która przechodziła przez przejście dla pieszych – informują mundurowi.

W tym samym kierunku, lewym pasem jechała taksówka – seat. Auto się nie zatrzymało przed przejściem i uderzyło w nastolatkę idącą po pasach.

–  W wyniku wypadku poszkodowana 15-latka z licznymi obrażeniami ciała została przewieziona do lubelskiego szpitala – dodaje policja.

20-letni Ukrainiec, kierowca seata został zatrzymany. Był trzeźwy, ale wstępne badanie wykonane przez policjantów na miejscu zdarzenia, dało podstawy do przypuszczenia, że mógł być pod wpływem środków odurzających.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama