W ramach "Czytelni" organizatorzy zaprezentują odczytane na żywo fragmenty książek gości realizowanego od kilku lat cyklu "Ciąg dalszy".
Kurator projektu, Mateusz Nowak, przeczyta wybrane fragmenty takich książek, jak m.in. "Błoto słodsze niż miód. Głosy komunistycznej Albanii" Małgorzaty Rejmer, "Nie ma" Mariusza Szczygła czy "Wielki przypływ" Jarosława Mikołajewskiego.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Reklama
Ciąg dalszy w DDK Węglin w nowej odsłonie
Na specjalne życzenie odbiorców Dzielnicowy Dom Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) zaprosi na nową odsłonę popularnego cyklu "Ciąg dalszy". 22 listopada o godz. 18 odbędzie się "Czytelnia".
- Damian Drabik
- 16.11.2021 17:02

Autor: materiały promocyjne
Data dodania:
16.11.2021 17:02
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze