– Wracają piękne lubelskie tradycje, które kultywowaliśmy przed pandemią – informuje prezydent Krzysztof Żuk. Dodał, że to pierwsza taka uroczystość od dwóch lat. – Złote Gody to wielkie wydarzenie dla seniorów i ich rodzin. Te pierwsze po długiej przerwie miały wspaniałą rodzinną i radosną atmosferę.
Reklama
50 lat razem i nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa
To się nazywa miłość! W Trybunale Koronnym wręczono medale parom małżeńskim z wieloletnim stażem.
- oprac. ask
- 08.05.2022 18:41

Autor: Miasto Lublin
Data dodania:
08.05.2022 18:41
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze